Lyžiarske výcviky - Penzión Tále - Ubytovanie v Nízkych Tatrách
SK | EN

Lyžiarske výcviky

Penzión Tále je situovaný len 700 m od lyžiarskeho strediska Ski Tále a ponúka tak optimálne podmienky na organizáciu lyžiarskeho výcviku.

Penzión je vybavený reštauráciou (TV/DVD), denným barom, recepciou, spoločenskou miestnosťou (flipch. tabuľa, stolný futbal, šípky), lyžiarňou, ohniskom na opekanie a detským ihriskom.

Penzión Tále disponuje na troch podlažiach ubytovacou kapacitou 60 lôžok v štrnástich dvoj, troj a štvorlôžkových izbách a dvoch apartmánoch. Izby, zariadené masívnym nábytkom, sú vybavené samostatnými kúpeľňami so sprchovým kútom, satelitným TV a Wifi pripojením. V izbách nachádzajúcich sa na prvom a druhom nadzemnom podlaží je podlahové vykurovanie. Apartmány pozostávajú z obývacej časti s plnohodnotne zariadenou kuchyňou, spálne, kúpeľne a priestranného balkóna. V ponuke sú apartmány s jednou alebo dvoma spálňami.

Pre lyžiarske výcviky zabezpečujeme kyvadlovú dopravu do strediska, lyžiareň, lyžiarske permanentky, obedňajšie stravovanie priamo na svahu a záverečné preteky v strediskách Ski Tále, Ski Mýto a Ski Jasná.

Termíny pre lyžiarske výcviky sú od januára do marca. Možnosť výberu 5, 6 a 7 denných pobytov v kombinácii so 4, 5 a 6 denným skipasom. V prípade záujmu budú mať lyžiarske výcviky možnosť zakúpenia jednodennej permanentky do strediska JASNÁ, ktoré má od decembra 2012 kabínovými lanovkami prepojenú severnú a južnú stranu Chopku s približne 50 km zjazdoviek. Pre lyžiarske výcviky zabezpečujeme počas voľných a oddychových dní tiež výlety na Chopok, do vitálneho sveta a športovej haly v hoteli Mýto pod Ďumbierom a Bystrianskej jaskyne.

Leták na stiahnutie...

Lyžiarske strediská:

Ski Tále (vzdialenosť 700 m)

Lyžiarske stredisko je vhodné pre náročných ako aj menej náročných lyžiarov. K dispozícii je 5 lyžiarskych vlekov, udržiavaná snowboardová a sánkarska dráha, bežecká trať s okruhom 6,5 km, snowtubing a zábavná zimná hra Eisstockschiessen.

Ski Mýto (vzdialenosť 4 km)

Mýto pod Ďumbierom je vhodné pre náročnejších lyžiarov. Ponúka 3 lyžiarske vleky a sedačkovú lanovku s maximálnou dĺžkou 1460 m a prevýšením 300m..

Ski Jasná (vzdialenosť 8 km)

Prepojená južná a severná strana Chopku vytvára v strednej Európe unikátne lyžiarske stredisko s približne 60 km zjazdoviek. Stredisko JASNÁ Nízke Tatry tvorí spádovú lyžiarsku oblasť pre krajiny Slovensko, Česko, Poľsko a Maďarsko. Čoraz viac sa však teší obľube návštevníkov z Ukrajiny, Bieloruska a Ruska. Medzinárodný charakter strediska, 5 mesačná snehová garancia, prepojená severná a južná strana Chopku a dobrá infraštrukturálna dostupnosť predurčujú JASNÚ na ďalší rozmach v blízkej budúcnosti.